Menu

kontakt list

 

Udvalg

Navn

Post

Telefon

e-mail

Bestyrelse (Skive IK)

Allan Rahn

Formand:

51 38 48 74

formand@fcsalling.dk;

 

Bestyrelse (Højslev St IF)

Brian Clemmensen

Ansvarlig: Markedsføring & Kommunikation.

20 40 92 50

pr@fcsalling.dk;

Bestyrelse (Spøttrup Sport & Motion)

Vagn Jensen

Ansvarlig: Økonomi.

21 43 68 52

okonomi@fcsalling.dk;

Bestyrelse (Skive IK Elite)

Preben Mouritsen

Ansvarlig: Skive IK Elite.

28 62 36 79

skive@ogco.dk;

Bestyrelse (Ørslevkloster IF)

Allan Rasmussen

Ansvarlig:

21 69 92 09

info@plougmand.dk;

Bestyrelse (Sponsor)

 

Ansvarlig: Partnerskaber & Sportslige.

 

partnerskaber@fcsalling.dk

Kontaktperson Stoholm IF

Morten Groth

 

29 43 04 56

mg@hags.dk

Kontaktperson Roslev IK

Jan Johnsen

 

20 73 27 11

janjohnsen@fibermail.dk;

 

 

 

 

 

Økonomi

Vagn Jensen

Udvalgsformand

21 43 68 52

okonomi@fcsalling.dk;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Partnerskaber

Ole Andreassen

Udvalgsformand

20 12 54 12

partnerskaber@fcsalling.dk;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IT

Marten Christensen

Ansvarlig: IT

20 99 14 08

IT@fcsalling.dk;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kommunikation, Markedsføring & Netværk.

Tage Meltoft

Udvalgsformand

61 20 75 82

tm@skivefjernvarme.dk;

Kommunikation, Markedsføring & Netværk.

Karin Nielsen

Medlem

29 66 88 15

karinnielsen1970@gmail.com;

Kommunikation, Markedsføring & Netværk.

Karsten Haderup

Medlem

29 29 68 00

karsten.haderup@fuchs-oil.com;

Kommunikation, Markedsføring & Netværk.

Preben Falkenberg

Medlem

42 19 32 16

prebenf@post11.tele.dk;

Kommunikation, Markedsføring & Netværk.

Karin Nielsen

Medlem

29 66 88 15

karinnielsen1970@gmail.com;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ansatte

 

Stilling

Navn

Kommentar

Telefon

e-mail

Sportschef

Kristian Kjær

 

40 88 87 38

sportschef@fcsalling.dk;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2004 drenge – Træner

Kim O. G. Nielsen

 

26 79 71 10

kimolsen2@hotmail.com;

2004 drenge – Assistenttræner

Niclas Linnemann

 

22 55 50 86

Niclas.1998@hotmail.com;

2004 drenge – Holdleder

X

 

 

 

2004 drenge – Presseansvarlig

Allan Rahn

 

51 38 48 74

formand@fcsalling.dk;

 

 

 

 

 

 

2004 piger – Træner

Tina Svendsen

 

25 14 03 64

tls@mail.dk;

2004 piger – Assistenttræner

Morten Groth

 

29 43 04 56

mg@hags.dk

2004 piger – Assistenttræner

Oliver Svendsen

 

23295650

Oliver.lindberg.svendsen@outlook.com

2004 piger – Presseansvarlig

Morten Groth

 

29 43 04 56

mg@hags.dk

 

 

 

 

 

2003 drenge – Træner

Ronny Nielsen

Kontakt via Facebook

22 52 17 79

luyindula@ymail.com;

2003 drenge – Assistenttræner

Shaho Anderakht

 

60 16 70 30

 

2003 drenge – Presseansvarlig

Karsten Haderup

Preben Falkenberg

 

29 29 68 00

42 19 32 16

karsten.haderup@fuchs-oil.com;

prebenf@post11.tele.dk;

 

 

 

 

 

2002 piger – Træner

Peter Boel

 

21 83 86 39

peterboel@nordic-floor.dk

2002 piger – Assistenttræner

Marten Christensen

 

20 99 14 08

IT@fcsalling.dk;

2002 piger – Presseansvarlig

Peter Boel

 

21 83 86 39

peterboel@nordic-floor.dk

 

 

 

 

 

Fysisk træner

-

 

 

 

Målmandstræner

Morten Jänichen

 

 

racer4321@icloud.com

Fysioterapeut

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moderklubber

 

Klub

 

 

Telefon

e-mail

Skive IK

Peter Svendsen

Formand

42 54 75 04

pesv1954@gmail.com

Skive IK

Michael Svenningsen

Kontakt vedr. kontingent

23 23 60 12

skive-ik@skive-ik.dk;

Roslev IK

Jan Johnsen

Formand

20 73 27 11

janjohnsen@fibermail.dk;

Roslev IK

Elin Pedersen

Kontakt vedr. kontingent

22 78 01 86

roslevik@hotmail.com;

Højslev St.

Carl Nissen

Formand

29 44 40 99

Carl-nissen@fibermail.dk;

Højslev St.

Finn Østergaard

Kontakt vedr. kontingent

30 24 50 92

hif.kasserer@gmail.com;

ØK

Allan Rasmussen

Fodboldudvalg

21 69 92 09

info@plougmand.dk;

ØK

Gunhild Jacobsen

Kontakt vedr. kontingent

22 40 80 30

jakobsen7840@hotmail.com;

Stoholm IF

Anders Jakobsen

Fodboldudvalg

61 69 77 97

anders.loejengaard.jakobsen@skolekom.dk;

Stoholm IF

Inger Jacobsen 

Kontakt vedr. kontingent

30 13 70 78

ingerjakobsen52@live.dk;

Spøttrup Sport & Motion

Morten Bilstrup 

Formand

30 40 37 99

mb@spottrupms.dk;

Spøttrup Sport & Motion

Inger Krog Nielsen

Kontakt vedr. kontingent

29 67 71 35

kasserer@spottrupms.dk;